İndirimli Çiçekler

Vazoda Beyaz Gül
Vazoda Beyaz Gül
KDV Dahil 41 TL
 
Orkide Çiçeği

Orkide Çiçeği

izm0079
Çiçek Fiyatı:     55 TL + KDV
KDV Dahil:       65 TL
  

Gönderilecek Şehir:
Gönderilecek İlçe:
Gönderilecek Tarih:


ORKİDE ÇİÇEĞİ

 

Pembe renkli orkide çiçekleri o kadar nadide çiçekler ki onlara bulunmaz hint kumaşı demek yanlış olmaz sanırız. Yetiştirilmesi ve bakımı oldukça zor olan ve yetişme sürecinde yoğun emek gerektiren bu çiçeğimiz yoğun emek görmüş ilişkiler için bire bir. Hayatınızın en değerlisine en çok yakışacak çiçek pembe orkide.

 

Siz de hayatınızın en değerlisine İzmir kadar özel İzmir çiçekleri kadar güzel bir hediye sunmak isterseniz özel kavramının biraz daha ötesine geçin ve pembe orkide çiçeğimizle tanışın. İzmir çiçek gönderiminiz için pembe renkli orkide çiçeği sipariş etmek isterseniz bu fırsat bir tık ötenizde.

 

Çiçek Özellikleri

Çiçek Yüksekliği : 40 cm

Çiçek : Orkide

İzmir Çiçek Siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler:

Çiçek Siparişiniz teslimat formunda belirtilen alıcı adresine teslim edilecektir.

Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek alıcının izni ile apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.

Bazı kurumlar, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin kuryemiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek siparişiniz ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.

Çiçek siparişiniz kime ve ne zaman teslim edildiği bilgisi teslimat anında mobil cihazlar yardımı ile size SMS ve E-Mail ile bildirilir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:
Doğrulama kodunu giriniz: