İndirimli Çiçekler
 
Çiçeklerin Kalbi Balıklı Aranjman

Çiçeklerin Kalbi Balıklı Aranjman

izm0116
Çiçek Fiyatı:     60 TL + KDV
KDV Dahil:       71 TL
  

Gönderilecek Şehir:
Gönderilecek İlçe:
Gönderilecek Tarih:


ÖZEL VAZOSUNDA ÇİÇEKLER ve BALIKLAR

 

Aynı hediye içinde birden fazla hediye göndermek mümkün müdür? Balıklı aranjmanlarımız sayesinde bu artık mümkün. En güzel çiçeklerin konulduğu saksıları süsleyen japon balıkları arkadaşlarınız eşinizi hatta annenizi bile çok etkileyecek. Çiçekleri hoş kokuları sevdiklerinize mutluluk katarken japon balıklarının süzülüşleri de bakanlarda mükemmel bir his bırakacak.

 

En farklı hediye benimkisi olmalı diyorsanız eğer siz de hemen durmayın balıklı aranjmanlarımızdan birisini sipariş edin. Balıklar fanusta yüzmeye devam ederken siz de İzmir çiçekleri kadar güzel sevginizin tadını çıkarın.

 

Çiçek Özellikleri

Çiçek Yüksekliği : 45 cm
Çiçek Sayısı : 10 Adet Gül,
 3 Adet Lilyum
Vazo : Özel akvaryum cam vazo.
Malzemeler : 2 Adet Kalp Çubuk, Renkli Taşlar, Boncuklar, Değişik Yeşillikler ve 2 Adet Balık.

İzmir Çiçek Siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler:

Çiçek Siparişiniz teslimat formunda belirtilen alıcı adresine teslim edilecektir.

Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek alıcının izni ile apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.

Bazı kurumlar, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin kuryemiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek siparişiniz ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.

Çiçek siparişiniz kime ve ne zaman teslim edildiği bilgisi teslimat anında mobil cihazlar yardımı ile size SMS ve E-Mail ile bildirilir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz:
Doğrulama kodunu giriniz: